Nasi bohaterowie:

KLASA 1-3

Iga Kalinowska – 7 lat
Interesuje się nauką, uwielbia czytać biografię Marii Skłodowskiej Curie. Uprawia skoki do wody ostatnio zajęła 1 miejsce na zawodach oraz gimnastykę artystyczna i akrobatykę. Lubi matematykę i chce się nauczyć liczyć w głowie duże cyfry. Skacze, ćwiczy, jeździ na rolkach /desce/hulajnodze/rowerze. Piecze ciastka, gra w gry planszowe, albo sama rysuje te gry najpierw. Uwielbia wodę i basen . I mówi… to chyba 24h na dobę 🙂

Marietta Przybylska – 6 lat
Uwielbia jeździć na rowerze, tańczyć i malować, w przyszłości chce zostać lekarzem

Krystian Jastrzębski – 7 lat
Uwielbia wszelkie sportowe wyzwania oraz kocha przyrodę; marzy aby zostać słynnym bramkarzem, a może aktorem lub badać przyrodę i odkryć to co jeszcze nieznane.

Adam Sułek – 6 lat
Lubi grać w piłkę, jeździć konno, składać klocki LEGO. W przyszłości chciałby zostać piłkarzem.

Radosław Tarantowicz – 8 lat
Interesuje się militariami oraz statkiem Titanic. Marzy aby wyłowić Titanicka i zostać jego Kapitanem. Lubi grać i bawić się z kotem Zygmuntem.

KLASA 4-6

Pola Ikwanty – 10 lat
Kocha sport i muzykę, uwielbia aktywnie spędzać czas, uczestniczka zajęć: kajak polo, I love rolki i skoki do wody w PKiM. W wolnych chwilach wypieka w kuchni łakocie i rysuje. Marzy o psie i o tym aby zjechać na rolkach z Walla. W przyszłości chce zostać perkusistko-wokalistko-dj’ejką.

Julia Kostow – 11 lat
Śpiewa, tańczy, gra aktorsko, ćwiczy akrobatykę , jeździ konno, a w wolnych chwilach maluje. Jej marzeniem jest wyjechać na studia do Londynu i studiować tam aktorstwo i reżyserię.

Eryk Pawlikowski – 11 lat
Uwielbia historię, w wolnym czasie uprawia sport – pływanie i sztuki walki (Krav maga). Lubi grać na komputerze – w przyszłości chciałby zostać informatykiem.

Julia Zientara – 10 lat
Jej największym marzeniem jest wyjazd do Legolandu. W przyszłości chciałaby zostać dentystką. Bardzo fascynuje Ją ten zawód. Wolny czas spędza na rysowaniu lub budowaniu z klocków LEGO.

Tymon Zalewski – 11 lat
Uwielbia wszelkie mitologie a najbardziej nordycką. Lubi też historię. Chodzi do klasy sportowej pływackiej, w wolnych chwilach czyta książki Ricka Riordana. Lub gra w gry. Nie cierpi pomidorów.

KLASA 7-8

Patrycja Lesińska – 13 lat
Marzy by mieć profesjonalne studio muzyczne, chce zostać producentem muzycznym. Lubi układać klocki lego, uwielbia grać w piłkę nożną, jeździć na rolkach i łyżwach. W wolnym czasie gra na fortepianie, ukulele i strzela z łuku.

Rysiek Dobrowolski – 13 lat
Interesuje się piłką nożną i sportami ekstremalnymi, w szczególności wyczynową jazdą na rowerze. Marzy o tym żeby zostać piłkarzem, a w wolnym od treningów i nauki czasie lubi spotykać się z przyjaciółmi i konstruować przeszkody terenowe, które pokonuje potem na rowerze.

Zuzanna Sudczak – 14 lat
Interesuje się językiem angielskim i mediami.
W przyszłości chce zostać adwokatem lub psychiatrą. W wolnym czasie testuje nowe przepisy kulinarne albo ogląda filmy

Jurek Łobodziński – 14 lat
Lubi robić zdjęcia, interesuje się fotografią, gotowaniem, i architekturą. W przyszłości chciałby zostać architektem wnętrz, do czego ma predyspozycje i zamierza zdobyć kwalifikacje 🙂

Tomasz Stąpór – 12 lat
Interesuje się aktorstwem, filmem i polityką. Jego pasją jest nauka języków ( angielski, niemiecki, włoski), podróże, samochody i rynek nieruchomości. Marzy o zawodzie aktora filmowego, (alternatywnie może być też polityk 😊) Lubi bawić się z siostrą, uprawiać warzywa w ogrodzie i jeździć na nartach

Franek Tatarczuk – 13 lat
Interesuje się survivalem, programowaniem i etycznym hackingiem. Należy do harcerstwa. W przyszłości chce zostać testerem bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych, czyli pentesterem. Uwielbia śpiewać i słuchać muzyki z płyt winylowych, ostatnio szczególnie Pink Floydów.

Nasz prowadzący:

Marcin – pan od ekonomii

Mam wielkie szczęście, bo robię to co lubię, a lubię opowiadać ciekawe historie. Najchętniej historie przedsiębiorców, którzy swoimi działaniami zmienili świat. Pracuję jako dziennikarz ekonomiczny, jestem prezenterem telewizyjnym i od poniedziałku do piątku rozmawiam z dziesiątkami osób dzielnie walczących z przeciwnościami losu.

A w sobotę i niedzielę uciekam na Mazury, gdzie staram się odpocząć w ciepłym, bezpiecznym, drewnianym domu zbudowanym 150 lat temu w innym kraju i innej rzeczywistości. Tam też szaleję z pomysłami na kreatywne wykorzystanie wielu kilogramów kaszy zakupionych na początku pandemii. Chyba będzie z tego książka kucharska😊

Loading

Idź do góry

Ta strona korzysta z plików cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z cookies. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.